0

О нас

Компанія ТД "БАРОШ" заснована на фундаменті успіху великого агро-холдінгу і почала свою діяльність в 2018 році, і одразу зарекомендувала себе надійним партнером як для своїх клієнтів-агро-фермерських господарств ,так і для компаній-постачальників послуг і продуктів.

Головна сфера діяльності ТД "БАРОШ" - постачання високоякісних оборотних засобів що необхідні для ефективного сільскогосподарського виробництва. ТД "БАРОШ"- це дистрибюція засобів захисту рослин, мінеральних добрив, мікроелементів позакореневого живлення, високоякісного посівного матеріалу: польових, овочевих та баштанних культур тощо, від провідних світових та українських виробників.

ТД "БАРОШ"-це згуртована команда фахівців-професіоналів високого класу, які готові у будь-який час надати високоякісний сервіс та консультацію, це інноваційні технології і широкий асортимент товарів, які відповідають сучасним вимогам агро-фермерських господарств України.

Компанія ТД "БАРОШ" працює по всій території України пропонуючи високоякісний товар відомих іноземних та українських виробників. В сучасних складних кліматичних умовах вирощування сільськогосподарських культур особливого значення набуває своєчасний і високоякісний захист рослин із спільним використанням високоефективних пестицидів та добрив з мікроелементами.

ТД "БАРОШ" це завжди:

  • Гарантія якості виробника
  • Своєчасність доставки
  • Швидкість виконання замовлення
  • Висококваліфікована консультація

Засновуючи наш інтернет магазин ми намагаємося стати ближче до нашого безпосереднього клієнта аграрія. Щоб допомогти, в найкоротші строки, зробити виважений вибір і максимально скоротити Ваші витрати коштів і ЧАСУ.

Виконуючі замовлення ми беремо на себе не тільки витрати за доставку а і повну відповідальність за якість, безпеку та цілісність проданого товару. Ми працюємо використовуючи тільки перевірених перевізників.

В нашому інтернет магазині Ви можете - швидко і якісно обрати необхідний товар, замовити, і отримати його швидко і зручно для Вас. За Вашім бажанням - наші менеджери можуть зателефонувати Вам, надати необхідну допомого і інформацію що до Вашого вибору, надавши кваліфіковану консультацію в усній формі.

В нашому інтернет магазин ми пропонуємо товари не тільки для великих агро-підприємств і фермерських господарства і товари що зазвичай використовуються у праці на присадибній ділянці, саду або городі.

Придбавши товар в нашому інтернет магазині Ви відчуєте всі переваги нашого сервісу, і зможете ефективно вирішити питання і проблеми що до боротьби з -тваринними шкідниками, шкідниками комахами, рослинними хворобами, бур’яном тощо, та захистити свій ВРОЖАЙ!

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

ЗРОСТАЙ  РАЗОМ  З  НАМИ !!!

У Вас остались вопросы?

Оставьте заявку, наш консультант свяжется с Вами в течение часа